New Generation Lions Club vércukormérési akciója

Az országosan meghirdetett Lions Nap keretein belül az elsők között a New Generation LC akciójára került sor. Sok új elemet felvonultató vércukormérési akcióra került sor 2019. április 25-én, csütörtökön 10:00 - 14:00 között a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Budapest Bogdánfy úti sporttelepén, amelyet a New Generation Lions Club szervezett.

Az egyetemisták körében nagy érdeklődés mellett lebonyolított aktivitást megtisztelte dr. Kökény Mihály zóna elnök Úr, Keys Mária II. alkormányzó asszony, valamint dr. Chrabák László kormányzó úr is.

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Konvenció 2021
2021. június 12. 08:00

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Next Generation Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?