Megalakult a Next Generation Lions Club

A korábbi New Generation Lions Club tagjaiból és Lions-korba lépett Leokból álló új klub hivatalosan december 10-én kezdte meg a  működését, az első klubülést Google Meet-en keresztül tartották meg. A fiatal tagok a találkozón megosztották egymással korábbi jószolgálati tapasztalataikat és lelkesen várják, hogy az új évben elkezdjék a közös munkát.

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Konvenció 2021
2021. június 12. 08:00

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Next Generation Lions Club

Adószámunk:

Számlaszám:

cím: 0 ,

Hogyan lehet Lions Club tag?